Szkoła Pływania SPORT-Figielski
WITAMY
O NAS
PŁYWANIE I STYLE PŁYWACKIE
NAUKA PŁYWANIA
EKSPRESOWA JEDNODNIOWA NAUKA PŁYWANIA
TRIATHLON I WODY OTWARTE
SWIM LESSONS AND COACHING
BASENY W WARSZAWIE
GALERIA
CENNIK
KONTAKT
ekspresowa nauka pływania dla dorosłych i dla dzieci
Grzegorz Figielski
Klub SPORT-Figielski
O NAS

Nasze motto to "sztuka pływania jest naszą pasją". Dlatego każdą wolną chwilę poświęcamy na opracowywanie lepszych i bardziej skutecznych metod nauki i doskonalenia pływania. Posiadając wieloletnie doświadczenie, potrafimy większość osób nauczyć pływać w bardzo krótkim czasie. Szczególnie efektywne są zajęcia indywidualne, podczas których, szczególnie na początkowym etapie nauki, trener przebywa z kursantem w wodzie.

Dzięki niebywale skutecznej metodyce nauczania, wielu spośród naszych uczniów, którzy zaczynali naukę pływania od zera, już na czwartej lub piątej lekcji indywidualnej byli w stanie przepłynąć kraulem lub stylem grzbietowym cały 50-metrowy basen olimpijski. Niektórzy w czasie jednych zajęć przepływali go wielokrotnie. To nieprawdopodobny postęp dla osoby, która wcześniej pluskała się tylko w wodzie po kostki!

Jesteśmy specjalistami, którzy praktycznie każdego są w stanie nauczyć pływać, oczywiście pod warunkiem, że zdecyduje się przychodzić na basen. Również ci najbardziej oporni i bojaźliwi w końcu oswajają się z wodą w sposób bezstresowy i zaczynają samodzielnie pływać. Nie ma dla nas większej satysfakcji niż uśmiechnięta twarz osoby, która w ciągu kilku lekcji przekonała się, że może zobić tak wiele tak niewielkim wysiłkiem, do tego dobrze się przy tym bawiąc.

Zobacz, jak możesz pływać już po kilku indywidualnych zajęciach zaczynając naukę pływania od zera.
Zobacz też, jak może pływać twoje dziecko po kilku zajęciach. 
WITAMYO NASPŁYWANIE I STYLE PŁYWACKIENAUKA PŁYWANIAEKSPRESOWA JEDNODNIOWA NAUKA PŁYWANIATRIATHLON I WODY OTWARTESWIM LESSONS AND COACHINGBASENY W WARSZAWIEGALERIACENNIKKONTAKT